Milí rodičia ,
ďakujeme za darovanie 2% DO Fénix pre našu materskú školu. Vašu spoluprácu si veľmi vážime. O čerpaní prostriedkov Vás budeme informovať.
Zároveň by sme chceli požiadať rodičov, ktorí darovali 2% MŠ a samostatne odovzdali daňové priznanie, aby poskytli potvrdenie o poukázaní 2%. Našim cieľom je, aby tieto finančné prostriedky boli účelovo pridelené materskej škole.
Ešte raz veľmi pekne ďakujeme, že spoločne skvalitňujeme prostredie materskej školy pre Vaše deti
